test

Tento článek je určen pro ty, kteří umí ovlivnit vzhled webu pouze nastavením v administraci webu. Tedy v šabloně, v parametrech (možnostech) komponent, modulů a pluginů. Ale existuje i poměrně jednoduchá možnost, jak si web přizpůsobit k obrazu svému pomocí stylů. Naučíme se zde, jak styly online testovat a jak a kam si je správně uložit.

Kdo vytváříte eshop pomocí virtuemartu, jistě se stále setkáváte s požadavkem uživatelů, že celá pokladna má být jednostránková. Sám si myslím, že to není vždy to nejlepší kvůli přemíře javacriptů, ale přesto je to asi nejpoužívanější řešení. 

Tento článek je určen těm, kdo neznají protokol FTP nebo neznají přihlašovací údaje pro FTP na svůj web. Často se vám stane, že hledáte nějaké vylepšení či opravu chyby a zjistíte, že je třeba změnit soubor xxx ve složce yyy. Pokud neznáte FTP, tak většína lidí začne tápat. A pro ty je určen tento článek. Přihlásíte se do administrace webu a přes ovládací panel přejdete do šablon. Další postup je vysvětlen v prvním videu.

Eshop rozšíření Virtuemart zná asi většina z vás. Pro Virtuemart je k dispozici nespočet dalších rozšíření a šablon. Následující vychytávku si ale můžete vyzkoušet přidat sami, tedy pokud znáte alespoň minimální základy PHP a JS a umíte pracovat se soubory pomocí FTP.

FaLang translation system by Faboba